Skočit na navigaci Skočit na volbu jazyka Skočit na patičku

Vítejte na mé čajové stránce

Jmenuji se Soňa, žiju v Brně, je mi 33 let a sbírám čajové přebaly. Víte, jsou to takové ty papírové nebo fóliové věci, do kterých jsou zabaleny jednotlivé sáčky s čajem, které pak vymácháte v horké vodě. Kdo by to byl řekl, že tyhle věci se taky sbírají, že jo? No a jelikož nejsem jediná, kdo si je doma hromadí, byla vytvořena tato stránka, aby mi pomohla mou sbírku pomalu rozmnožovat… Zatím jich mám 19771.

Aktualita

Nabídka k výměně by měla být aktuální, nicméně se mi na rodičovské dovolené nedaří příliš nacházet čas k výměnám, takže se obrňte trpělivostí a zkuste to se mnou. :)

Milí sběratelé a sběratelky

Doufám, že se Vám na mé stránce bude líbit! V oddělení Výměna najdete přebaly, které mám navíc (tedy pro vás ;-)) a pokud vás nějaké zaujmou, neváhejte mi napsat mail. Zamluvte si je dřív, než to udělá někdo jiný! ;-)

Pozor si dejte na složku Poškozené, ve které jsou čaje ustřižené nebo slušně utrhnuté. Pokud sbíráte jen správně otevřené sáčky, ani tam nekoukejte. :-)

Pokud máte zájem, aby na těchto stránkách byl umístěn odkaz na vaše stránky, není to žádný problém, stačí se přihlásit, kontakt na mě najdete v Menu.

Ráda bych Vás upozornila na funkci Hledání, která je jako stvořená pro zvědavce, které zajímá, co mám ve sbírce za skvosty. Najdete ji v Menu vlevo nahoře. Chcete třeba vědět, jestli už mám nějaký čaj od firmy Snapple? Chcete vědět, jestli mám nějaký čaj s příchutí meruňky? Prostě zadejte klíčové slovo a uvidíte!

Milí nesběratelé a nesběratelky

Pokud pijete čaj a čajové přebaly házíte do koše, můžete je zkusit věnovat nějakému sběrateli. Uděláte mu tím radost, která vás nic nestojí. ;-)

Nejradši mám, když jsou fóliové sáčky (ty co nemají tu "odklápěcí věc" vzadu:-)) zezadu naříznuté nožíkem, a ne utržené či ustřižené, ale v zásadě - jakýkoli přírůstek se počítá!

Pár slov klasiků…

Sběratelé jsou nejšťastnější lidé. (J. W. Goethe)

Jsou lidé, kteří nemají vůbec žádného koníčka, ale takové osoby jsou zvláštní hříčkou přírody – tak jako leváci, svatí, vegetariáni a jiné výjimečné zjevy. Normální člověk se však obyčejně vyživuje jistým víceméně tichým šílenstvím, kterému se říká koníček. (Karel Čapek)


Jazyk